Kullanıcı adı:    Şifre:        Şifrenizi mi kaybettiniz?
 

 Bursa’da Başbakanlık Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) koordinasyonda 18 ilden 762 personel ile 117 aracın katılımıyla kentsel arama kurtarma tatbikatı yapıldı.

 

 9 Eylül 2014 tarihindeki Kurtuluş etkinlikleri kapsamında yapılacak sünnet şölenine kayıt yaptırmak isteyenlerin Orhaneli belediyesine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Orhaneli Belediye Başkanının eşi Kadriye Tatlıoğlu’nun düzenlediği Büyük Ada gezisi yoğun ilgi gördü. 80 Orhanelili hanımın katıldığı gezinin organizasyonunu üstlenen Kadriye Tatlıoğlu, etkinlikte geziye katılan tüm hanımlarla tek tek ilgilendi.

 Orhaneli Orman İşletme Müdürlüğü`ndeki görev değişiminin ardından yeni orman işletme müdürü göreve başladı.
 Orhaneli Ahmet Necati Yılmaz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi tarafından hazırlanan “Geleceğe Uzanan Eller” adlı proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı,

 Büyükorhan`da İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı işbirliğinde ortaklaşa hazırlanan ve BEBKA`nın onayladığı `Büyükorhan Engelleri Kaldırıyor` projesiyle engeller ortadan kaldırılacak.

 Ramazan ayının gelmesi ile beraber yardımlarını hiç kimseye esirgemeyen Orhaneli Belediyesi bu manada çalışanlarına da ramazan paketi verdi.


  :: BURSADA GERÇEĞİ ARATMAYAN DEPREM TATBİKATI
  -----------------------------------------------------------
  :: Ücretsiz Toplu Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı
  -----------------------------------------------------------
  :: Büyük Adaya çıkartma yaptılar
  -----------------------------------------------------------
  :: YENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ SADETTİN ÖZER
  -----------------------------------------------------------
  :: BURSA AB PROJELERİNDE İVMEYİ ARTTIRIYOR
  -----------------------------------------------------------
  :: BÜYÜKORHAN`DA ENGELLER KALKIYOR
  -----------------------------------------------------------
  :: BAŞKAN TATLIOĞLU ERZAK YARDIMI YAPTI
  -----------------------------------------------------------
Anasayfa
DAĞ-DER BURS BAŞVURULARI BAŞLADI e-Posta
Çarşamba, 09 Eylül 2009
Örnek ResimDağ-Der tarafından yöremiz öğrencilerine önemli katkı sağlayan, yüksek öğrenimin gelişiminde büyük payı bulunan burslara başvurular başladı.
 
Dağ-Der'e burs başvurularını 25 Eylül 2009 tarihine kadar www.dagder.org.tr internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak.
Burs başvuru formunda öğrencilerin okul bilgileri, aile bilgileri, kimlik bilgileri, sosyo ekonomik durumları bulunuyor. Dağ-Der Genel Başkanı Erkan AydınMevcut beyanlarınıza göre her soruya puan verilecek ve mağduriyet puanınıza göre değerlendirme yapılacak. Burs hakkını kazananlardan gerekli evraklar daha sonra istenecek. Gerçek dışı beyanlarınız burs hakkınızı kaybettirecektir. Burs almayı hak edenler ilan yolu ile duyurulacak;” diyerek, “Yöre işadamları ve hayırseverlerin burs bağışı konusunda duyarlı olması gerektiğini” belirtti.

Dağ-Der Eğitim Gençlik Komisyonu Başkanı Mustafa Bay “ Bursların Zekât, Fitre veya Sadaka Olduğunu Unutmayınız.Hayata atıldığınızda Aldığınız Bursun Yüzde Onunu, Aylık Olarak Derneğimize Ödemeyi Unutmayınız” diyerek Milli, Manevi Değerlerimize Sadık, Ahlaki Kurallarımıza Bağlı ve Kültürümüze Sahip Çıkan Öğrencilere Burs Vermek Hedefimizdir” dedi.
 
 
< Önceki   Sonraki >
Dağses - Orhaneli haber, Beyce haber, Dağ yöresinin sesi, Dağses - Orhaneli haber, Beyce haber, Dağ yöresinin sesi, GÜNLÜK GAZETE   

Şifrenizi mi kaybettiniz?

Ziyaretçi sayısı

Bugün129
Dün411
Bu hafta2445
Bu ay7309
Toplam691072
bursa mobilya bursa asansör www.atlasticaret.com bursa kebap bursa kombi servisi www.bursamozaik.com bursa ızgara bursa mobilya www.nilufergunesenerji.com oto boya kaporta www.pekerotomotiv.net www.kunterkalip.com www.tokmakotomotiv.com www.ebrarahsapyapi.com www.dagses.net beyaz eşya servisi bursa www.ecestasarim.com www.gurhangulmez.com www.ugur-yapi.net www.bursamozaik.com www.yukselturizm.com toptan çanta www.yazarwebtasarim.com ndt firmaları